„Kto nie widział Sycylii, ten nie zrozumie Włoch. Tu bowiem jest klucz do wszystkiego.”

   Johann Wolfgang von Goethe (Palermo, 13 kwietnia 1787)

 

_DSC4483

Tak opisywał Włochy jeden z największych poetów przełomu XVIII I XIX wieku. Sycylia to tajemnicza wyspa, która do dziś fascynuje swoim pięknem, kulturą i wyśmienitym jedzeniem zachwycającym nawet najbardziej wymagające podniebienia krytyków kulinarnych. Sycylia to nie tylko wspaniały klimat, to również malownicze miejsca i piaszczyste plaże. Te miejsca co roku przyciągają pary z całego świata, by w blasku zachodzącego słońca powiedzieć sobie sakramentalne TAK!

DSC09725 (Copy)

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych i najbardziej wartych zapamiętania dni w życiu. Wspomnienia są ponadczasowe, ale warto je udokumentować pięknymi ujęciami miłości, szczęścia, uśmiechu i życzliwości.
Organizacja ślubu w wymarzonej aranżacji za granicą jest wielkim wyzwaniem – nasz zespół z przyjemnością zadba, aby nawet najmniejszy szczegół został dopracowany do perfekcji. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, żeby Wasze marzenia dotyczące ceremonii stały się rzeczywistością. Na przestrzeni lat zaufało nam wiele par, z którymi mogliśmy się wspólnie cieszyć najszczęśliwszym dniem ich wspólnego życia. Będziemy zaszczyceni mogąc spędzić go również z Państwem.
Kiedy miłość, napotkała miłość i dwie dusze splotły się powstał pomysł na Twoje Wielkie Sycylijskie Wesele.

 

Nie znaleziono żadnych szpisów.